19.04.2014

VS na M ČR ZVV3 - ZKO Kostelec nad Orlicí

 

Dne 19.4.2014  jsem se s Varusem zúčastnil VS ZVV3 ,kde jsme se umístili na krásném 2. místě a Varus předvedl nejlepší  stopu 96 bodů
    nejlepší obranu za   91 bodů.

 

 
13.05.2013

      Dne 11.5.2013 jsem se s Varusem zúčastnil VS ZVV3 ve Volenicích,kde jsme se umístili na krásném třetím místě.Děkuji všem,kteří nám pomáhají při přípravě.

       
14.08.2012

 

      7.8.2012 jsem si přijel s Varusem zatrénovat  za kamarády  na jejich LVT do Roudnice nad Labem. Byl to příjemně strávený den ,i když bylo  neskutečné vedro.Zase jsem se ale přesvědčil,že i v tak velkém vedru Varus vše ustojí. Je to prostě pašák a já odjížděl nad míru spokojen .

 

 

 

 


 

26.02.2012

 

 
                       

 

Dne 22.2.2012 jsem navštívil přátele na cvičáku ZKO Mělník – Mlazice, kde jsem byl srdečně přivítán,i když byli zaměstnáni přípravami na besedu s panem Martinem Pejšou.

Odpoledne jsem si s Varusem udělal poslušnost a k večeru,co dorazili i ostatní byla obrana.Z tréninku na cvičáku v Mlazicích,jsem měl opravdu dobrý pocit. Ke všemu přihlížel pan Miloslav Řízek, kterému velice děkuji za umožnění tréninku.Poděkování patří i figurantovi Romanu Šonskému za prověření Varuse. Jsem velice rád,že Varus obstál a že se jeho výkon všem líbil..

 


 

21.10.2011

 

Ještě bych chtěl poděkovat kamarádům,se kterými trénuji a kteří mají velké zásluhy na tom,kam jsme to díky nim dotáhli.

 

Jmenovitě :  figurant                          Ladislav Kašpar

                       poslušnost a stopy        Václav Svoboda

 

Myslím,že nyní se jejich práce zúročila a právem můžou být na svoji práci hrdí. Těšíme se na další spolupráci a doufám,že bude završena dalším úspěchem.

    

 

     V neděli jsme se byli s Varusem podívat na cvičák ZKO Zásmuky a zkusit obrany na jiného zkušeného figuranta Milana Ŕímka, aby  jsme  si  ověřili co umíme a nebo co musíme ještě dopilovat.Trochu jsme si zacvičili poslušnost ,vysílačku a oběhli zástěny.Bylo  vidět že změna cvičiště a figuranta nám nedělají žádné problémy. Pomalu se připravujeme na  zkoušky,které se blíží.

 
                         
   
      Od pátku 16.10.2010 do neděle jsem se zúčastnil ve Zbraslavi soukromého soustředění s přáteli se kterými cvičím.Soustředění bylo všestranně zaměřeno.
 
Výcvik stop s přednáškou vedl Ivo Srb.
Pro začátečníky ukázky prvních stop ve čtvercích spojené s videem .Varus byl použit jako předváděcí pes na stopách.Ukázka se dělala na hlíně.
 
Výcvik poslušnosti s přednáškou kterou vedla  Kateřina Kramářová.
Seznámila nás se základy poslušnosti, kdy si se psem hrajeme, upřesňujeme a rozdělujeme slovní povely.Tento výcvik už není podle bývalého svazarmu a je jen na radosti psovoda a psa. VZTAH !!!! 
                                                   
 
Proběhl i výcvik obran, pod vedením figuranta Vladislava Kašpara.
 
Za tento víkend bylo načerpáno určitě mnoho nových poznatků a zkušeností z výcviku moderní metodou přípravy psů.
 
Bohužel bylo strašně málo času a tak nebyla pořízena ani jedna fotografie.Vše se ale natáčelo na video, aby mohlo být použito pro učební účely.
 
Všem děkuji za  přejemně prožitý víkend a těším se na další setkání.
 
 
 
 

 Tak páníček neodolal a muselo  se na  ten seminář jít.Byla to zase nová zkušenost a bylo to  moc fajn.Seminář pořádala ZKO SENDRAŽICE.
 
 
  SEMINÁŘ
 JAROMÍREM  VÁCHOU

zaměřený na nácvik motivace

 
 
Mistr sportu Jaromír Vácha je zkušený aktivní vrcholový závodník, který se kynologii věnuje již přes 30 let a v současné době pracuje jako vedoucí instruktor výcviku policejních psů.
 
 
K jeho nejvýraznějším úspěchům patří: 13x účast na mistrovství světa
( 3.místo na MS BO, 2.místo na MS WUSV 2007), 7x mistr republiky ( všech plemen, BO, NO, policejních psů).    
 
-        teorii i praktické ukázky nejnovějších trendů a metod ve výcviku psů    
-        důraz na chtivost psa, radostné a rychlé provádění cviků    
-        zaměření zejména na motivaci, oční kontakt, práci s míčkem
-        individuální přístup ke každému účastníku    
          Přednáška s promítáním DVD
     
 
 

 
 

24.5.2010

Jsou přidány nové fotky z Chomutovského cvičáku. Moc jsme toho ale s páníčkem nepředvedli,byl jsem přece utahaný z Rosinky...měl jsem taho až nad hlavuwink.Jinak by to bylo o mooooc lepší.No ale slibuji,že příště to tam vystřihnu, to budete koukat.Tak se koukněte alespoň na pár foteček...

 

 
 


 BŘEZEN 2010   
 
 

      Je už březen páníček byl teď mooooc pracovně vytížený a tak jsem byl trochu odstavený na vedlejší kolej,ale včera už to napravil.Teď už zase budeme chodit pravidelně a tak to bude zase super zábava.Byla se kouknout i panička a ta taky udělala pár foteček,které přikládáme k nakouknutí…..

 
   
  
  
 
 
 
TOPlist